Asambleja e Partisë Socialiste në FOTO, ky është ekipi drejtues në zgjedhjet e ardhshme

Publikuar tek: politike, më 06:55 24-04-2016 Asambleja e Partisë Socialiste në FOTO, ky është ekipi drejtues në zgjedhjet e ardhshme

Kjo është Asambleja e Partisë Socialiste sjellë përmes fotove të LSA.

Asambleja ka zgjatur 6 orë ku është diskutuar dhe janë marrë vendime për Kongresin që do të zhvillohet më datë19 të këtij muaji. Ndët të tjera, janë zgjedhur anëtarët e rinj të Kryesisë bashkë me Sekretariatin.

Ekipi i mëposhtëm do të jetë edhe ekipi i PS në zgjedhjet e ardhshme.

“Asambleja mbylli mandatin me një debat të bukur demokratik që meriton të bëhet publik në kundërshtim me statutin. Flm secilit ‪Krenar për PS”, tha kryetari Rama pas përfundimit të Asamblesë.

as1.jpg

as2.jpg

as4.jpg

as3.jpg

as5.jpg

as7.jpg

as6.jpg

as9.jpg

as8.jpg

as12.jpg

as11.jpg

as13.jpg

as14.jpg

as15.jpg

as16.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019068002700806
array(1) { ["section"]=> string(92) "asambleja-e-partise-socialiste-ne-foto-ky-eshte-ekipi-drejtues-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-38514" }