Asgjësohen 1,447 rrënjë kanabis në 3 fshatra të Shkodrës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 04-08-2015 Asgjësohen 1,447 rrënjë kanabis në 3 fshatra të Shkodrës

1,447 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar në 3 fshatra të ndryshme të Shkodrës, gjatë një aksioni të policisë ditën e sotme.

Në fshatin Mazrek janë asgjësuar 470 rrënjë kanabis, Në fshatin Vukjakaj janë asgjësuar 927 rrënjë dhe në fshatin Mezi, 50 rrënjë. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve të bimës narkotike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentoi të përdhunojë pacienten 16 vjeçare në Elbasan, arrestohet infermieri
Gruaja e biznesmenit: Punonjësja jonë s’kishte ku t’i gjente 100 mijë euro. Më ngjan si film »
Article Logic
Execution time: 0.01147198677063
array(1) { ["section"]=> string(62) "asgjesohen-1-447-rrenje-kanabis-ne-3-fshatra-te-shkodres-17684" }