Asgjesohen 1270 rrënjë kanabis sativa, pranga 21-vjeçarit që kujdesej për rritjen e bimëve

Publikuar tek: aktualitet, më 08:00 28-05-2015 Asgjesohen 1270 rrënjë kanabis sativa, pranga 21-vjeçarit që kujdesej për rritjen e bimëve

Mbi 1370 bimë narkotike të llojit kanabis sativa janë sekuestruar, në kuadër të operacionit të koduar “Krastë 2015”, nga policia e Krujës. Bima narkotike  ishte mbjellë në 11 parcela, dhe për to kujdesej një i ri 21-vjeçar.

Ermirjan Voha është vënë në pranga menjëherë nga policia ndërsa lënda narkotike është asgjesuar me anë të zjarrit.

Gjatë kontrolleve të ushtruara nga  policia janë sekuestruar edhe 2 armë automatike, krehëra dhe mbi 120 fishekë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ulërima e fundit e Mentor Lufit: “O baaa të lashë vetë, o ç’më bënë o ba, më vranë”
Gruevski homologëve të rajonit: Tregohuni të kujdesshëm me mesazhet që përçoni »
Article Logic
Execution time: 0.011888027191162
array(1) { ["section"]=> string(95) "asgjesohen-1270-rrenje-kanabis-sativa-pranga-21-vjecarit-qe-kujdesej-per-rritjen-e-bimeve-12135" }