Asgjesohen 4996 rrënjë kanabis në Delvinë, po punohet për identifikimin e kultivuesve

Publikuar tek: aktualitet, më 08:25 02-08-2015 Asgjesohen 4996 rrënjë kanabis në Delvinë, po punohet për identifikimin e kultivuesve

4996 rrënjë kanabis stavita janë asgjesuar nga Policia në fshatin Mesopotam të qytetit të Delvinës. Bima narkotike ishte e ndarë në tre parcela, ndërsa ishte mbjellë në pyllin e fshatit.

Asgjesimi i rrënjëve të kanabisit është bërë në vend me anë të djegies, ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e kultivuesve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 32 vjeçarja vdes në aksident, por policia raportoi për 1 të plagosur. Vëllai i viktimës: Motrës i vodhën 100 mijë euro nga makina
BBC: Majmunët që mbrojnë shqiptarët nga “syri i keq” »
Article Logic
Execution time: 0.011029958724976
array(1) { ["section"]=> string(90) "asgjesohen-4996-rrenje-kanabis-ne-delvine-po-punohet-per-identifikimin-e-kultivuesve-17525" }