Asgjësohen 8 parcela me kanabis në Tropojë, në kërkim kultivuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 07:29 02-07-2015 Asgjësohen 8 parcela me kanabis në Tropojë, në kërkim kultivuesi

Policia e Tropojës ka zbuluar dhe asgjësuar 900 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa.

Bima narkotike me gjatësi rreth 120 centimetra, ishte mbjellë në 8 parcela të ndara në zonën e quajur “Përroi i Kamës” të fshatit Kërnajë. Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim të dyshuarin si kultivues i bimës narkotike, Hazir Madani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Selami: Jam shumë i lumtur për vajzën , emrin e zgjodhi Ilva
Ishte në kërkim ndërkombëtar për plagosje, ndalohet në Qafë-Thanë 27-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.011114835739136
array(1) { ["section"]=> string(69) "asgjesohen-8-parcela-me-kanabis-ne-tropoje-ne-kerkim-kultivuesi-15149" }