Askush nuk e priste, Enca Haxhia sjell bashkëpunim me këtë këngëtar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 16-05-2019 Askush nuk e priste, Enca Haxhia sjell bashkëpunim me këtë këngëtar

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. 

Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar fansat se po vjen me një projekt të ri, që siç duket do të jetë bashkëpunim.

Mirëpo ditën e sotme Enca ka zbuluar se kënga e re është bashkëpunim me Muharrem Ahmetin dhe do të titullohet ‘Hajde’.

‘Premierë nesër në orën 17:00 ‘hajde’ Enca ft Muharrem Ahmeti’ shkruhet në foton e publikuar nga këngëtarja.

Me siguri askush nuk e priste këtë bashkëpunim.

sdfghj.png

2017-12-30-13_04_55-Zone-e-Lire_-Muharrem-Ahmeti-i-habit-te-gjithe_-Dua-te-behem-hoxhe-29.12.17-.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00661301612854
array(1) { ["section"]=> string(73) "askush-nuk-e-priste-enca-haxhia-sjell-bashkepunim-me-kete-kengetar-164595" }