Askush nuk është perfekt, supermodelja tregon strijat pas lindjes (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:40 17-08-2016

Supermodelja Chrissy Teigen  ka postuar një video të strijave në kofshët e saj pas lindje së Luna-s së vogël.

Ajo tregoi një figurë për t’u patur zili gjatë shtatzënisë së saj dhe u shfaq në formë menjëherë pas lindjes së vajzës së saj Luna, katër muaj më parë.

Modelja 30-vjeçare postoi në “Snapchat” një video me imazhin e “emojit” që bërtet dhe mbishkrimin: “Kofshët e mia kanë strija”.

Ajo është bashkëshortja e legjendës së muzikës John Legend.

Chrissy Teigen priti fëmijën e saj të parë më 14 prill dhe ka postuar vazhdimisht video dhe foto, ndërsa ajo i përshtatet jetës së një nëne.

Në këtë video kanë përë veten shumë të reja që i tremben transformimeve pas lindjes, por që është diçka mëse normale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052715063095093
array(1) { ["section"]=> string(76) "askush-nuk-eshte-perfekt-supermodelja-tregon-strijat-pas-lindjes-video-50004" }