Askush nuk flet për Mourinhon, eklipsohet nga vajza e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:43 09-09-2015 Askush nuk flet për Mourinhon, eklipsohet nga vajza e tij

Në një event të organizuar në Londër të Britanisë së Madhe, tranjeri i Chelsea Jose Mourinho ka preferuar të shkoj i shoqëruar me vajzën e tij, Matilde.

Është hera e parë që Matilde shfaqet në një event publik në krah të babait të saj dhe reagimi në media ka qenë i jashtëzakonshëm.

18 vjeçarja ka lënë pothuajse në hije tranjerin më të mirë të botës, pasi të gjitha mediat janë fokusuar tek ajo dhe veshja që kishte zgjedhur për të veshur në këtë event.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12806701660156
array(1) { ["section"]=> string(62) "askush-nuk-flet-per-mourinhon-eklipsohet-nga-vajza-e-tij-20386" }