Astrit Patozi ironizon marrëveshjen për Zgjedhoren: U arrit tymi i bardhë për t’i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë

Publikuar tek: politike, më 23:04 05-06-2020 Astrit Patozi ironizon marrëveshjen për Zgjedhoren: U arrit tymi i bardhë për t’i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë FotoArkive: Basha-Rama, marreveshja e 17 majit

Koordinatori i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ironizon arritjen e marrëveshjes mes palëve për Reformën Zgjedhore.

“Faleminderit që ekzistoni”, shkruan Patozi duke iu drejtuar Ramës dhe Bashës, ndërsa thotë se sot u arrit "tymi i bardhë", për t'i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë për të paktën edhe 5 vjet të tjera.

“FALEMINDERIT QË EKZISTONI! Sot u arrit "tymi i bardhë", për t'i nxjerrë tymin e zi Shqipërisë për të paktën edhe 5 vjet të tjera. Faleminderit zoti Luli Basha dhe zoti Edi Rama”, shkruan koordinatori i Bindjes Astrit Patozi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092940330505371
array(1) { ["section"]=> string(117) "astrit-patozi-ironizon-marreveshjen-per-zgjedhoren-u-arrit-tymi-i-bardhe-per-t-i-nxjerre-tymin-e-zi-shqiperise-209213" }