Astrit Patozi në emision: Kam prova për akuzat që i bëj Bashës

Publikuar tek: barometri, më 08:38 22-02-2018 Astrit Patozi në emision: Kam prova për akuzat që i bëj Bashës

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi i ftuar në News24, foli për 27-vjetorin e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës, dhe situatën aktuale të PD.

Në lidhje me akuzat që bën shpesh ndaj Bashës, Patozi u shpreh se për to kishte prova dhe se nuk janë aspak të pabazuara.

Astrit Patozi: Kam prova dhe fakte! S’kama sgjë personale me Lulin, s’kam asgjë për mungesën e cilësive që ka. Jam i detyruar të them të vërtetat e mia për shkak se PD do të shkojë në rënie të mëtejshme dhe do të rëndojë fatet e demokratëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016602039337158
array(1) { ["section"]=> string(68) "astrit-patozi-ne-emision-kam-prova-per-akuzat-qe-i-bej-bashes-111057" }