Astrit Patozi përcakton kundërshtarët dhe aleatët në zgjedhjet e 25 prillit: Të bëhemi bashkë kundër dy blloqeve të konsumuara

Publikuar tek: politike, më 19:32 30-11-2020 Astrit Patozi përcakton kundërshtarët dhe aleatët në zgjedhjet e 25 prillit: Të bëhemi bashkë kundër dy blloqeve të konsumuara Astrit Patozi

Astrit Patozi ka përcaktuar kundërshtarët e tij politikë me të cilët do të përballet në zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit.

Koordinatori i Partisë Bindja Demokratike gjithashtu ka bërë me dije dhe aleatët me të cilët shpreson se do krijojë një front opozitar kundër dy blloqeve të mëdha PS dhe PD-LSI.

Këta të fundit janë kundërshtarët e Bindjes Demokratike ndërsa për aleatë, Patozi thërret çdo parti që ka qëllime të ngjashme, t’i bashkohet aksionet.

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkel ‘i mbyll derën’ Shqipërisë për hapjen e negociatave: Janë bërë përparime, por nuk premtoj se do të ndodhë këtë vit, shpresë për Maqedoninë e Veriut
Akuzat e kreut të Sindikatës së Policëve, habit Lleshaj: Ajo nuk përfaqëson policinë, efektivët nuk janë anëtarë të saj »
Article Logic
Execution time: 0.010329008102417
array(1) { ["section"]=> string(132) "astrit-patozi-percakton-kundershtaret-dhe-aleatet-ne-zgjedhjet-e-25-prillit-te-behemi-bashke-kunder-dy-blloqeve-te-konsumuara-229690" }