Astrit Patozi: S’kemi askënd për të humbur dhe të marrim gjithkënd për të fituar

Publikuar tek: barometri, më 06:25 03-07-2017 Astrit Patozi: S’kemi askënd për të humbur dhe të marrim gjithkënd për të fituar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021597862243652
array(1) { ["section"]=> string(85) "astrit-patozi-s-kemi-askend-per-te-humbur-dhe-te-marrim-gjithkend-per-te-fituar-84777" }