Astrit Patozi zbulon qarkun se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Publikuar tek: politike, më 21:40 26-01-2021 Astrit Patozi zbulon qarkun se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit Astrit Patozi

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka pranuar se do të kërkojë një mandat deputeti në zgjedhjet e 25 prillit.  

Në emisionin "Top Talk", Patozi tha se qarku ku do të kandidojë është Tirana.

Megjithatë, ai sqaron se ende nuk është vendosur pasi vendimet nuk i merr vetëm.

“Logjika e formimit tim më çon në Tiranë sepse kam lindur në Tiranë dhe kam zhvilluar aktivitetin tim politik këtu por edhe për peshë elektorale. Pasi ta diskutoj në parti do të marrim vendim, kjo na bën ndryshe nga partitë e tjera, sepse vendimet nuk i merr kryetari si të dojë”, tha Patozi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monika Kryemadhi: Taksa e sheshtë është propozuar për herë të parë nga LSI dhe u aplikua nga PD, qytetarët kanë problem varfërinë dhe shpopullimin
Monika Kryemadhi: LSI e vetmja parti në rritje, shqiptarët s’kanë qenë asnjëherë në gjendje më të keqe se sot »
Article Logic
Execution time: 0.016674041748047
array(1) { ["section"]=> string(82) "astrit-patozi-zbulon-qarkun-se-ku-do-te-kandidoje-ne-zgjedhjet-e-25-prillit-236523" }