"Ata" po vijnë, festë në çarterin e djemve të kombëtares (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 12:04 23-06-2016

Ky është çarteri me të cilin po udhëton kombëtarja shqiptare që pritet të mbërrijë pas 3 orësh në aeroportin “Nënë Tereza”.

Djemtë në fotot nga sateliti nuk duken aspak të trishtuar pas eleminimit, përkundrazi janë në festë pasi ia dolën të prezantonin denjësisht Shqipërinë në Euro 2016.

Të gjithë janë krenarë për ta dhe gjithçka është gati në kryeqytet ku futbollistët janë duke u pritur si heronj!

Foto: Lila me Ilir Shulkun, sekretarin e përgjithshëm të FSHF

heronjte2.jpg

her4.jpg

her5.jpg

her6.jpg

her8.jpg

her9.jpg

 

heronjte1.jpg

heronjte.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025394916534424
array(1) { ["section"]=> string(65) "ata-po-vijne-feste-ne-carterin-e-djemve-te-kombetares-fotot-44356" }