Atenatit i dyfishtë në Vlorë, autorët vrasës me pagesë?

Publikuar tek: aktualitet, më 09:59 26-05-2017 Atenatit i dyfishtë në Vlorë, autorët vrasës me pagesë?

Pasditen e së mërkurës u qëlluar me breshëri plumbash drejtori i OSHEE, Roland Saliu dhe pronari i një televizioni lokal Mirvjen Hyseni.

Nga të dhënat e deritanishme, policia ka ngritur dyshime të forta se autori ka qenë një vrasës me pagesë.

Deri tani grupi hetimor ka zbuluar se ngjarja ka ndodhur në harkun kohor të vetëm 2 minutave në një lokalin ku viktimat po konsumonin një kafe, si dhe bashkë me ta ka qenë edhe një person tjetër, shkruan panorama.

Sipas policisë, vrasja ndodhi në momentin që personi i tretë është larguar për të parkuar automjetin e tij.

Edhe pse janë shoqëruar 20 persona dhe janë sekuestruar kamerat e sigurisë identiteti i autorit mbetet ende mister. Policia po punon në çdo pistë, sidmos në atë të detyrës së të dy viktimave. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO-SKANDAL: E dini nga del ky tym që po vret qytetarët e Tiranës?
Mbyllet shqyrtimi gjyqësor për Majlinda Andrean, kur jepet vendimi final »
Article Logic
Execution time: 0.010131120681763
array(1) { ["section"]=> string(59) "atenatit-i-dyfishte-ne-vlore-autoret-vrases-me-pagese-80029" }