Atentat me armë në rrugën Hoxha Tahsim, plagoset rëndë 26 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 13:48 24-07-2015 Atentat me armë në rrugën Hoxha Tahsim, plagoset rëndë 26 vjeçari Makina drejt se ciles eshte qelluar disa here me arme zjarri

Një atentat me armë zjarri mësohet se ka ndodhur në rrugën Hoxha Tahsim dhe nga informacionet e para dyshohet se një person, Xhevahir SH. 26 vjeç është plagosur rëndë dhe është dërguar në spitalin "Nënë Tereza".

Sipas dëshmive të para një person me motorr ka qëlluar disa herë me armë drejt automjetit tip "Golf" me targa italiane, ngjyrë gri, në pronësi të 26 vjeçarit nga qyteti i Milotit, emigrant në Itali.

Policia është vënë në ndjekje të personit me motorr që qëlloi drejt automjetit dhe ekspertët po mbledhin provat në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë në konvikt, 18 persona në polici si rezultat i operacionit
Hoffman: Për 4 javë gjithë azilantët shqiptarë do kthehen në atdhe, s’përfitojnë dot azilin »
Article Logic
Execution time: 0.011186122894287
array(1) { ["section"]=> string(70) "atentat-me-arme-ne-rrugen-hoxha-tahsim-plagoset-rende-26-vjecari-16901" }