Atentat në Ksamil, mbetet i vrarë 50 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:22 20-08-2017 Atentat në Ksamil, mbetet i vrarë 50 vjeçari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytezën e Ksamilit, ku ka mbetur i vdekur një shtetas 50 vjeçar.
Bëhet me dije se nga të shtënët e armëve ka mbetur i vrarë 50 vjeçari Vangjel (Gelo) Çiko. 
Ende nuk bëhen të ditura detajet e ngjarjes, por burime të pakonfirmuara për newsbomb.al, thanë se 50 vjeçari mund të jetë eleminuar për shkaqe hasmërie, pas djali i tij akuzohet për vrasjen e Aleksandër Bardhit, i cili u vra në 24 shtator të 2016-ës në fshatin Shëndelli, një krim për të cilën i biri i viktimës, Dhimitër Çiko aktualisht po vuan dënimin në burg. 
Ndërkohë Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur të plotë rrethanat e vrasjes./newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Borshi, perla turistike e Shqipërisë në flakë
Vrasja mbrëmë në mesnatë në Ksamil, zbulohen detaje të reja nga e shkuara e viktimës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011470079421997
array(1) { ["section"]=> string(54) "atentat-ne-ksamil-mbetet-i-vrare-50-vjecari-emri-89594" }