Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:07 04-08-2016 Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja

Atentat nga “BMW” e zezë te Komuna e Parisit dje në Tiranë. Kjo është fotoja nga vendngjarja, ku duket lokali pranë një qendre tregtare i rrethuar me shirit. 

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:05, mbrapa një qendre tregtare, ku një person i cili udhëtonte në një automjet tip ''BMW X5'' ngjyrë e zezë, ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër duke e lënë atë të plagosur dhe më pas është larguar drejt zonës së Selitës.

I dëmtuar ka mbetur Flamur Cullhaj, ndërsa autor i dyshuar i ngjarjes është Klajdi Kodra, i cili udhëtonte me makinë bashkë me një të afërmin e tij. Shkaku? Borxhi i pashlyer mes palëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030099868774414
array(1) { ["section"]=> string(69) "atentat-nga-bmw-e-zeze-te-komuna-e-parisit-foto-nga-vendngjarja-48696" }