Atentati ndaj 49 vjeçares, arrestohet në Shkodër i dyshuari si vrasës me pagesë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:48 20-02-2017 Atentati ndaj 49 vjeçares, arrestohet në Shkodër i dyshuari si vrasës me pagesë VENDI KU U PLAGOS FLUTURA MUCA

Një person është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia si i dyshuar për plagosjen e shtetases Flutura Muça, 49 vjeç, dy ditë më parë në qytetin e Shkodrës.

I arrestuari është Shkëlzen Zenja, i dyshuar se është vrasës me pagesë. Zenja nuk kishte shumë kohë që kishte dalë nga burgu për një tjetër atentat.

E plagosura ka deklaruar se atentati ndaj saj është kryer për shkak se ajo dhe familja akuzojnë shtetasin Sadetin Sulaj për vrasjen e motrës së tyre, Suela Muça. Sulaj akuzohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Suela Muça, por ai refuzon të pranojë përfshirjen në ngjarje. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mashtron shitësin e karburantit dhe ikën pa paguar, arrestohet në flagrancë 40-vjeçari (Emri)
Prokuroria kërkesë 8 zyrtarëve të lartë; 5 deputetëve dhe 3 kryebashkiakëve: Jepni shenjat e gishtave »
Article Logic
Execution time: 0.012907028198242
array(1) { ["section"]=> string(84) "atentati-ndaj-49-vjecares-arrestohet-ne-shkoder-i-dyshuari-si-vrases-me-pagese-69298" }