Atentati ndaj Artan Cukut, zbulohet një provë e rëndësishme që mund të zbardhë vrasjen

Publikuar tek: aktualitet, më 10:09 11-04-2017 Atentati ndaj Artan Cukut, zbulohet një provë e rëndësishme që mund të zbardhë vrasjen

Tre ditë pas ekzekutimit mafioz të ish-drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cuku në ashensorin e pallatit ku banonte, duket se policia ka rënë në gjurmët e autorëve.

Policia ka bërë me dije se janë gjetur disa rroba të braktisura pranë postës nr. 8 në Tiranë dhe dyshohet se i përkasin vrasësit të Cukut, shkruan shqiptarja.com.

Policia ka sqaruar po ashtu se veshja ngjason me atë që kishte vrasësi që u pikas nga kamerat e sigurisë ditën që u ekzekutua Cuku. Ekspertët po ekzaminojnë rrobat e gjetura për të përcaktuar nëse i përkasin vrasësit apo jo. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosje me armë zjarri sot në mëngjes në Shijak, identifikohet autori dhe shkaku
Atentat me armë zjarri në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset drejtuesi i “Porsche” »
Article Logic
Execution time: 0.01013708114624
array(1) { ["section"]=> string(91) "atentati-ndaj-artan-cukut-zbulohet-nje-prove-e-rendesishme-qe-mund-te-zbardhe-vrasjen-74791" }