Atentati në Elbasan, identifikohen autorët që plagosën të riun pranë gjykatës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:04 23-03-2017 Atentati në Elbasan, identifikohen autorët që plagosën të riun pranë gjykatës

Pak orë pas ngjarjes së rën në Elbasan, ku një person u qëllua me armë zjarri, policia ka mundur të identifikojë autorët.

E.Gj 40 vjeç, M.B 35 vjeç dhe F.L 27 vjeç kanë qëlluar me pistoletë në shpatull D. P 38 vjeç, duke e lënë atë të plagosur. Ngjarja ndodhi mbrëmë pranë gjykatës në Elbasan.

I plagosuri u dërguar drejt spitalit Kirurgjik të Elbasanit dhe fatmirësisht mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka ngritur pika kontrolli për arrestimin e autorëve dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Zbriti në Rinas dhe u zhduk”, vëllai në polici: Ç’u bë me motrën time
Ish-ministri jep alarmin urgjent: Parku Kombëtar në Karavasta në rrezik, ky projekt duhet të ndryshojë!!! (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010978937149048
array(1) { ["section"]=> string(82) "atentati-ne-elbasan-identifikohen-autoret-qe-plagosen-te-riun-prane-gjykates-72852" }