Atentati në Shkozet, familjarët e të ”fortit” të Shijakut akuza të forta Ramës: Ai është përgjegjësi!

Publikuar tek: aktualitet, më 12:24 02-11-2019 Atentati në Shkozet, familjarët e të ”fortit” të Shijakut akuza të forta Ramës: Ai është përgjegjësi!

Familjarët e Landi Muharremit i njohur edhe si Aleksandër Laho, kanë hedhur akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama.

Sipas Fax News, ata janë prononcuar pa praninë e kamerave dhe kanë deklaruar se kreu i shtetit, Edi Rama është përgjegjës për atentatin e ndodhur pasditen e së premtes, tek mbikalimi i Shkozetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02187705039978
array(1) { ["section"]=> string(103) "atentati-ne-shkozet-familjaret-e-te-fortit-te-shijakut-akuza-te-forta-rames-ai-eshte-pergjegjesi-184446" }