Atentati në Vlorë, gjendet sot në mëngjes një makinë e djegur tek “Ura e Mifolit”

Publikuar tek: aktualitet, më 07:09 10-04-2017 Atentati në Vlorë, gjendet sot në mëngjes një makinë e djegur tek “Ura e Mifolit”

Në orët e para të mëngjesit të sotëm policia e Vlorës ka gjetur një automjet të djegur.

Makina mësohet se është pikasur i parkuar tek “Ura e Mifolit”, në fshatin Ferras dhe dyshimet e para lidhen me ngjarjen e mbrëmshme, ku 35-vjeçarit Elidon Mehmeti u qëllua për vdekje në një atentat me breshëri plumbash.

Ngjarja ndodhi mbrëmë vonë në lagjen Pavarësia, ndërsa dyshohet se makina e shkrumbuar u përket autorëve të atentatit. Mëgjithatë, policia vijon hetimet dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati në Vlorë, zbardhen detaje të reja dhe shoqërohen të dyshuarit e parë
Vrasja e ish-drejtorit të Policisë Artan Cuku, flasin vëllezërit: Shkaku për të cilin dyshojmë se u vra »
Article Logic
Execution time: 0.010880947113037
array(1) { ["section"]=> string(84) "atentati-ne-vlore-gjendet-sot-ne-mengjes-nje-makine-e-djegur-tek-ura-e-mifolit-74659" }