“Atij Getoar-it i lumtë që me një lugë 'Të lagi me shampanjë' e ka bërë gjithë Shqiptarinë që ta përmendin" (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:48 25-10-2016

“Atij Getoar-it i lumtë që me një lugë “ Të lagi me shampanjë” e ka bërë gjithë Shqiptarinë që ta përmendin dhe të shkruajnë në rrjetet sociale…”-kështu ka thënë Roza Lati në emisionin në mcnradio.

 Më tej ajo ka shtuar se pavarsisht produktit që nxjerr është në vëmendje të njerëzve dhe një matës impulsi shumë i mirë.

Kujtojmë që kënga e Getit bëri bujë dhe u shpërnda, sidomos mes të rinjve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024512052536011
array(1) { ["section"]=> string(115) "atij-getoar-it-i-lumte-qe-me-nje-luge-te-lagi-me-shampanje-e-ka-bere-gjithe-shqiptarine-qe-ta-permendin-video-57378" }