Atleti i njohur shijon pamjen nudo të 3 vajzave që e shoqërojnë në plazh

Publikuar tek: bota, më 20:05 11-05-2017 Atleti i njohur shijon pamjen nudo të 3 vajzave që e shoqërojnë në plazh

Sortisti Johnny Manziel është frymëzuar pak si tepër gjatë pushimeve të shthurura me të dashurën, në një plazh nudistësh në Meksikë.

Atelti siç shihet në foto ka qenë nën shoqërinë e bashkëshortes së tij dhe shoqeve të saj seksi Bre dhe Tiesi.

Të treja vajzat duket se kanë qenë nudo dhe kanë kaluar disa momente të bukura nën shoqërinë e atletit Johnny.

Vlen të përmendet që këto janë pushimet e çiftit vetëm pak ditë para se ata të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas skandali në SHBA, rusët mund të kenë futur përgjues dje në Zyrën Ovale?
Deklarata “bombë” për Serbinë: “Hiqni Kosovën nga harta ose do e çojmë kufirin deri në Nish” »
Article Logic
Execution time: 0.013047933578491
array(1) { ["section"]=> string(78) "atleti-i-njohur-shijon-pamjen-nudo-te-3-vajzave-qe-e-shoqerojne-ne-plazh-78316" }