Atleti në Rio 2016 mbush brekët në mes të garës...por vazhdon më tej (Foto)

Publikuar tek: sport, më 15:26 19-08-2016 Atleti në Rio 2016 mbush brekët në mes të garës...por vazhdon më tej (Foto)

Gjatë Lojërave Olimpike të Rio 2016, kemi parë momente nga më të ndryshmet, përfshirje në skandale doppingu, thyerje të këmbës, propozime për martesë e shumë të tjera, por mesa duket ky atlet është ndodhur në situatën më të sikletshme.

Garuesi francez është gjetur në një situatë të rëndë shëndetësore dhe nuk ka arritur të mbajë dot nevojat personale. Gjatë kilometrit të 15-të të maratonës 50 kilometra, ai ka mbushur pantallonat.

Por duket se pavarësisht sikletit, ai ka fituar zemrat e shumë fansave pasi ka vendosur të vijojë garën deri në momentin kur u rrëzua përtokë.

Screasd3333hot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02363395690918
array(1) { ["section"]=> string(77) "atleti-ne-rio-2016-mbush-breket-ne-mes-te-gares-por-vazhdon-me-tej-foto-50258" }