Atmesferë festash në shtëpinë e Sali Berishës, poston FOTO me Lirinë me shampanjë në duar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:31 25-12-2017 Atmesferë festash në shtëpinë e Sali Berishës, poston FOTO me Lirinë me shampanjë në duar

Ashtu si shumë politikanë të tjerë, edhe ish-kryeministri Sali Berisha është bashkuar me urimet për festën e Krishtlindjes!

Berisha uron të gjithë shqiptarët përmes rrjetit social facebook “Gezuar Krishtlindjen miq, ju dhe familjeve tuaja! sb”, shkruan ish-kryeministri, ndërsa poston foto me bashkëshorten e tij, Lirinë.

Ata mbajnë në dorë nga një gitë shampanjë, dhe urojnë festat e fundvitit pranë bredhit të stolisur në një nga këndet e shtëpisë së tyre. 

 

berisha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069789886474609
array(1) { ["section"]=> string(95) "atmesfere-festash-ne-shtepine-e-sali-berishes-poston-foto-me-lirine-me-shampanje-ne-duar-104299" }