Atmosfera në familjen e Miriamit dhe Albanit tepër e ndezur, zbukurimin më kuptimplotë e mban në duar e bija (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 23-12-2016 Atmosfera në familjen e Miriamit dhe Albanit tepër e ndezur, zbukurimin më kuptimplotë e mban në duar e bija (FOTO)

Atmosfera festive dhe e ngrohtë ndihet në familjen e dy këngëtarëve dhe prindërve të rinj, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani.

Teksa kanë zbukuruar pemën e tyre, zbukurimin më kuptimplotë e ka vënë vajza e tyre Ameli.

Me dorën e saj të vogël ajo ka vënë një zbukurim të vogël me foton e familjes së re. Gëzimin e ka ndarë me të gjithë këngëtarja duke treguar dhe detajin.  

 miriam_cami.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023430109024048
array(1) { ["section"]=> string(118) "atmosfera-ne-familjen-e-miriamit-dhe-albanit-teper-e-ndezur-zbukurimin-me-kuptimplote-e-mban-ne-duar-e-bija-foto-63578" }