Atmosferë e jashtëzakonshme në Gjirokastër, shiu nuk ndal Argjiro Fest

Publikuar tek: kulture-art, më 08:59 07-10-2017 Atmosferë e jashtëzakonshme në Gjirokastër, shiu nuk ndal Argjiro Fest

Atmosferë e jashtëzakonshme mbizotëron në Gjirokastër në Argjiro Fest 2017.

Pavarësisht motit me shi, artistët popullorë nga Ballkani, Europa, Kosova dhe Kalabria u treguan të gatshëm të sfidonin duke vazhduar programin e tyre edhe në shi.

Organizatorët e ndërprenë programin dhe në mirekuptim me përfaqësuesit e grupeve folkorike pjesëmarrëse u vendos që shfaqet të zhvendosen në netët e ardhshme të Argjiro Fest. Sfida vazhdon... 

gj1.jpg

gj2.jpg

gj.jpg

gj9.jpg

hj8.jpg

gj7.jpg

gj6.jpg

gj5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072648525238037
array(1) { ["section"]=> string(75) "atmosfere-e-jashtezakonshme-ne-gjirokaster-shiu-nuk-ndal-argjiro-fest-95037" }