Atmosferë elektrizuese në Korçë, Festa e Birrës do vazhdojë edhe 4 ditë të tjera

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:23 11-08-2016 Atmosferë elektrizuese në Korçë, Festa e Birrës do vazhdojë edhe 4 ditë të tjera

Atmosferë e jashtëzakonshme në Korçën e bukur të serenatave. Që nga dje momente të paharrueshme për dhjetëra e mijëra vizitorë. E kemi fjalën për Festën e Birrës, që tashmë është kthyer në traditë dhe këtë herë shënon 10-vjetorin e saj. Bashkia e Korçës është kujdesur edhe për detajet më të hollësishme në mënyrë që ky 10-vjetor të mbahet mend gjatë. Birra pafund, show, dekor mbresëlënës, këngë e festë...të gjitha do kulmojnë në këtë qytet përgjatë 4 ditëve të tjera.  Korça ju pret në festën e të gjithëve.

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas koncertit mashështor Dua Lipa takohet me sopranon Inva Mula
Ja ku ndodhet bosi që mori paratë e shqiptarëve e “lau duart” me drejtësinë »
Article Logic
Execution time: 0.012933015823364
array(1) { ["section"]=> string(85) "atmosfere-elektrizuese-ne-korce-festa-e-birres-do-vazhdoje-edhe-4-dite-te-tjera-49409" }