Atmosferë festash në shtëpinë e tashëgimtares së ‘Top Channel’, Lori Hoxha zbukuron pemën dhe tregon format seksi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:51 04-12-2016 Atmosferë festash në shtëpinë e tashëgimtares së ‘Top Channel’, Lori Hoxha zbukuron pemën dhe tregon format seksi (Foto)

Atmosfera e festive të fundvitit është një nga periudhat më të bukura.

Mjaft prej personazheve të njohur kanë shfrytëzuar fundjavën për të stolizur pemën e vitit të ri.

Një ndër ta ka qenë edhe tashëgimtarja e Top Channel’, Lori Hoxha.

Vetë Lori ka zbukuruar pemën dhe më pas ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku nuk mund të mos vihet re trupi i saj.

E veshur me të zeza, Lori duket mjaft në formë. ‘Koha e vitit përsëri’ shkruan Lori bashkangjitur fotos.

lori89.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020416975021362
array(1) { ["section"]=> string(121) "atmosfere-festash-ne-shtepine-e-tashegimtares-se-top-channel-lori-hoxha-zbukuron-pemen-dhe-tregon-format-seksi-foto-61526" }