‘Aty janë spiunët’, Murrizi nxjerr letrën, analisti shpërthen live: S’ka bir nëne dhe bir ku*ve që t’më akuzojë si spiun mua (E PLOTË)

Publikuar tek: politike, më 21:52 26-10-2020 ‘Aty janë spiunët’, Murrizi nxjerr letrën, analisti shpërthen live: S’ka bir nëne dhe bir ku*ve që t’më akuzojë si spiun mua (E PLOTË) Murrizi - Gjekmarkaj

Deputeti Myslim Murrizi sot në emisionin ‘Open’ ka nxjerrë një letër dhe ia ka thënë gazetarit Andi Bushati që ta lexojë.

Ky i fundit nuk e ka lexuar, por vetëm ka thënë: Kjo thotë që këtu janë spiunët...

Më pas gjatë debatit me Murrizin, Gjekmarkaj tha se nuk ka bir nëne dhe bir kur*e që t’i thotë atij spiun.

Murrizi: Ja kam thënë Bashës që nga 2017. Unë s’jam spiun si këta.

(vijon biseda mes Murrizit dhe Gjekmarkaj)

Murrizi: E ke marrë ti këtë letër?

Gjekmarkaj: Jo se kam marrë, ta vërtetoj, s’jam spiun unë, nëse do shkojmë në gjyq, po fitova më jep 1 mln euro.

Murrizi: S’më vë dot gjobë mua.

Gjekmarkaj: S’ka bir nënë e bir kur*e që më akuzon mua për spiun.

Murrizi: S’po të akuzoj.

Gjekmarkaj: Nuk e bën dot.

Murrizi: Do jem shumë pragmatist me ty...

Gjekmarkaj: Bëji verifikimin dhe çoje në gjykatë...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasja Rama-Meta për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Agron Duka: Pritja për përgjigjen e Venecias nuk sjell asgjë të keqe, Ramës po i cënohet pushteti
Klevis Balliu largohet nga PD për të kandiduar me LSI? Ish-deputeti në Euronews: Aty kam shtëpinë! »
Article Logic
Execution time: 0.012130975723267
array(1) { ["section"]=> string(134) "aty-jane-spiunet-murrizi-nxjerr-letren-analisti-shperthen-live-s-ka-bir-nene-dhe-bir-ku-ve-qe-t-me-akuzoje-si-spiun-mua-e-plote-225277" }