“Audi” përplaset me trafikndarësen në mbikalimin e Rinasit, bllokohet rruga dhe krijohen radhë të gjata makinash

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 18-01-2021 “Audi” përplaset me trafikndarësen në mbikalimin e Rinasit, bllokohet rruga dhe krijohen radhë të gjata makinash Foto ilustruese

Një aksident është shënuar ditën e sotme në mbikalimin e Rinasit.

Bëhet me dije se një makinë tip “Audi” është përplasur me trafikndarësen. Fatmirësiht nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme material.

Mësohet se si pasojë e aksidentit është bllokuar rruga dhe janë shkaktuar radhë të gjatë të automjeteve.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, po punon për zbardhjen e plot të rrethave të aksidentit dhe për të bërë të mundur zhbllokimin e rrugës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Hiq dorë sa nuk është vonë”, kërcënohet Vladimir Meçe, avokati i Emiljano Shullazit
Gjyqtar i përkohshëm i SPAK, vettingu shkarkon nga detyra Bib Ndrecën »
Article Logic
Execution time: 0.012719869613647
array(1) { ["section"]=> string(116) "audi-perplaset-me-trafikndaresen-ne-mbikalimin-e-rinasit-bllokohet-rruga-dhe-krijohen-radhe-te-gjata-makinash-235405" }