''Audi'' tërheq kalin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:41 27-05-2015 ''Audi'' tërheq kalin

Kjo foto është shkrepur në Shqipëri,  ku qytetarët miksojnë jetë urbane me fshatin dhe i përdorin mjetet për shumë funksione. Më parë kali tërhiqte karrocën, kurse tani ‘’Audi’’ tërheq kalin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009674072265625
array(1) { ["section"]=> string(23) "audi-terheq-kalin-12048" }