Audio-përgjimi i vëllait të xhafajt, Rama flet për herë të parë: Do jap qëndrimin tim para Grupit Parlamentar

Publikuar tek: barometri, më 07:27 16-05-2018 Audio-përgjimi i vëllait të xhafajt, Rama flet për herë të parë: Do jap qëndrimin tim para Grupit Parlamentar

Reagon për herë të parë kryeministri Edi Rama pas publikimit të video-përgjimit të vëllait të Fatmir Xhafajt i cili akuzohet për trafik droge.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Rama shprehet se ditën e nesërme do të flasë para Grupit Parlamentar dhe do të japë qendrimin e tij për këtë çështje.

“Jemi të gjithë njësoj?JO, s’kemi qenë asnjëherë të gjithë njësoj e s’do jemi kurrë njësoj!Nesër në 11.00 përpara Grupit Parlamentar, qëndrimi im për situatën e krijuar me Ministrin e Brendshëm dhe ecurinë e përpjekjes diplomatike drejt objektivit historik të çeljes së negociatave”- shprehet Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013669967651367
array(1) { ["section"]=> string(114) "audio-pergjimi-i-vellait-te-xhafajt-rama-flet-per-here-te-pare-do-jap-qendrimin-tim-para-grupit-parlamentar-120908" }