Audio-përgjimi në Strasburg, REAGON Endri Fuga

Publikuar tek: politike, më 13:01 29-08-2018 Audio-përgjimi në Strasburg, REAGON Endri Fuga

Vjen reagimi nga Kryeministria lidhur me audio-përgjimin e publikuar ditën e djeshme ku nënkryetari i KQZ Denar Biba dëgjohej teksa shantazhonte gjyqtarin shqiptar në Strasburg, Ledi Bianku.

Drejtori i Komunikimit me Median në Kryeministri, Endri Fuga në një postim në Twitter duke hedhur poshtë akuzat e opozitës, thekson se qeveria është e vendosur të çojë përpara reformat.  

“Dje njeri, sot tjetri. Pergojojne njerez e hedhin ne eter shifra shumemilioneshe, duke e bere te kote qe t'u pergjigjesh per cdo budallallek! KM dhe qeveria jane te vendosur te cojne perpara reformat dhe te fokusojne TE GJITHE VEMENDJEN TEK NJEREZIT e tek puna ne sherbim te tyre”, shkruan Fuga.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020671844482422
array(1) { ["section"]=> string(52) "audio-pergjimi-me-strasburg-reagon-endri-fuga-132538" }