Aulona ‘’mbytet’’ me kabllin e telefonit, kurse Fatma e ngushëllon: Dasmë Seldi do ketë! (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 29-08-2015 Aulona ‘’mbytet’’ me kabllin e telefonit, kurse Fatma e ngushëllon: Dasmë Seldi do ketë! (VIDEO)

Dy gazetaret Aulona dhe Fatma, të cilat na befasojnë herë pas here me idetë e tyre që materializohen shumë shpejt, kanë menduar të xhirojnë një video, pas ironisë që bënin me mungesën në dasmën e Sinan Hoxhës.

“Ti jo mos u mbyt prej dëshpërimit, se nesër dhe Seldi dasmë do ketë. Aty do jemi ne të ftuara dhe atë dasmë do e hapim vetë’’, i këndon Fatma, Aulonës. Kuptohet e gjitha është një shaka, në vazhdën e ironisë për dasmën e Sinanit.

Në fund Fatma po kupton që Aulona nuk reagon, duke i rënë edhe me ndonjë shpullë të lehtë. Dasmën e Sinan Hoxhës e hapi Rozana Radi dhe Soni Malaj, ku i dihet mbase të Seldi Qalliut mund ta hapin Fatma dhe Aulona.

LEXO EDHE:KOLEGET SOLIDARIZOHEN ME GAZETAREN: Ç'FAJ KA QE E PERJASHTOJNE NGA DASMA E SINANIT?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029428958892822
array(1) { ["section"]=> string(93) "aulona-mbytet-me-kabllin-e-telefonit-kurse-fatma-e-ngushellon-dasme-seldi-do-kete-video-19454" }