Aulona Musta publikon foton e nxehtë me të shoqin: Niveli i mirëkuptimit tonë është shumë i lartë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:17 11-07-2020 Aulona Musta publikon foton e nxehtë me të shoqin: Niveli i mirëkuptimit tonë është shumë i lartë Aulona Musta me burrin

Aulona Musta, moderatore e njohur dhe “dashnore” e fitnessit, ka publikuar nje foto “hot” me bashkëshortin e saj Tomin.

Çifti ka treguar format e palestruara teksa shijojnë fundjavën në bregdet.

“Niveli i mirëkuptimit në çiftin tonë është gjithmonë shumë i lartë”, shkruan ndërkaq Aulona teksa sigurisht askush s’e ka mendjen te mirëkuptimi por te format e Aulonës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098481178283691
array(1) { ["section"]=> string(103) "aulona-musta-publikon-foton-e-nxehte-me-te-shoqin-niveli-i-mirekuptimit-tone-eshte-shume-i-larte-213580" }