Aulona ndërron mendje për Bleonën: Është një yll

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:01 26-09-2015 Aulona ndërron mendje për Bleonën: Është një yll

Ka qenë ndër të paktat gazetare që kritikoi fortë këngëtaren Bleona Qereti për gjuhën e përdorur ndaj koleges, Iva Tiço, megjithatë pavarësisht se nuk është dakort në këtë pikë me Bleonën, gazetarja Aulona Musta ka mendim pozitiv për të.

Kështu të paktën shkruan Aulona në facebook, ku vlerëson këngën dhe klipin më të ri të këngëtares shqiptare “Take you over”.

“Fakti që nuk jam dakort me gjuhën e përdorur nga Bleona, nuk do të thotë që s'do them mendimin tim për këngën dhe klipin e saj të ri. Më pëlqeu shumë kënga, ndërsa Bleona një yll”, shkruan gazetarja.

Më herët, Aulona bërë një status të gjatë kundër Bleonës në lidhje me akuzat që ajo bër për Iva Tiçon.

Lexo edhe: Aulona i kundërvihet Bleonës: Ti duhesh dënuar, showbiz-i i mbushur me prostituta

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031377077102661
array(1) { ["section"]=> string(53) "aulona-nderron-mendje-per-bleonen-eshte-nje-yll-21677" }