Aulona ndjek seanca anti celulit, por ka diçka që s'e heq dot nga mendja (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:18 01-08-2016 Aulona ndjek seanca anti celulit, por ka diçka që s'e heq dot nga mendja (VIDEO)

Gazetarja Aulona Musta ndjek seanca trajnimi për shkrirjen e dhjamit dhe eliminimin e celulitit, ndërkohë që mendon vetëm për ushqimin.

Këtë e ka ndarë me anë të një videoje humoristike me gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Gazetarja shkruan: “Kur shkon për të shkrirë dhjamin dhe për të hequr celulitin dhe gjithë kohën ëndërron për të ngrëne...Cfarë ka që nuk shkon me mua dhe stomakun tim?”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023782014846802
array(1) { ["section"]=> string(83) "aulona-ndjek-seanca-anti-celulit-por-ka-dicka-qe-s-e-heq-dot-nga-mendja-video-48409" }