Aurela bën Lorikun të këndojë. Fton Arif Dushajn nga Tropoja, ul Metën e Besin në sofër (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 02-09-2017 Aurela bën Lorikun të këndojë. Fton Arif Dushajn nga Tropoja, ul Metën e Besin në sofër (VIDEO)

Dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka bërë bashkë pesonalitete të artit, këngëtarë, futbollistë, politikanë biznesmenë e gazetarë.

Ka qenë e madhja Aurela Gaçe e cila ia ka marrë këngës së Hajredin Pashës në tryezën e rrumbullakët, ulur këmbëkryq.

Aurela me vokalin e saj ka drithëruar të gjithë të pranishmit, shkruan newsbomb.al.

Ajo ia ka drejtuar mikrofonin dhe ish kapitenit legjendar të Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana i cili ia ka marrë këngës. Në tryezë, pranë saj me kërshëri e ndjekin, duartrokisin dhe këndojnë bashkë me të dhe Presidenti Ilir Meta bashkë me këngëtarin nga Tropoja Arif Dushaj./Newsbomb.al/ 


Aurela Gaçe e jashtëzakonshme në dasmën e Besit... by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.8486499786377
array(1) { ["section"]=> string(97) "aurela-ben-lorikun-te-kendoje-fton-arif-dushajn-nga-tropoja-ul-meten-e-besin-ne-sofer-video-90930" }