Aurela Gaçe bëhet nostalgjike, publikon foton e hershme në krah të Dashnorit: Dhuron vetëm dashuri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:40 15-04-2020 Aurela Gaçe bëhet nostalgjike, publikon foton e hershme në krah të Dashnorit: Dhuron vetëm dashuri (FOTO) Aurela Gace

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është bërë nostalgjike në këtë kohë pandemia dhe ka publikuar bnjë foto të hershme nga arkivat.

Në foton e fundit që ka hedhur në “Instagram” Aurela shfaqet me këngëtarin Dashnor Diko, një mik i saj prej vitesh.

“Siç e shikoni, gjithmonë pranë Dashnorit. Ishte 1997... edhe vazhdojmë të jemi edhe sot në 2020 apo jo Noriiiii? E ka emrin Dashnor, edhe për shoqërinë dhuron vetëm dashuri”, shkruan Aurela.

ssssaaaaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012673139572144
array(1) { ["section"]=> string(108) "aurela-gace-behet-nostalgjike-publikon-foton-e-hershme-ne-krah-te-dashnorit-dhuron-vetem-dashuri-foto-202706" }