Aurela Gaçe dhe Fatmira Breçani “djegin” dasmën, leku letër mes tropojanësh... Djali i Berishës, kreu i Gjykatës dhe ish-drejtori i policisë bashkë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 04-10-2017

 Dy diva të muzikës shqiptare, Fatmira Breçani dhe Aurela Gaçe e kanë “djegur” dasmën me zërin e tyre buçitës.

Këngëtaret janë bërë pjesë e një dasme ku bien në sy tre figurat e njohura nga Tropoja  sidjali i ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha, i shoqëruar nga e fejuara e tij Armina Mevlani, kreu i Gjykatës së Vlorës, Skënder Haluci s’di dhe ish-drejtori i policisë, Shkëlzen Breçani.

Video tashmë po bën xhiron e rrjetit dhe kjo falë atmosferës së krijuar ku dukshëm bien në sy edhe paratë e hedhura si letër.

armina.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070769786834717
array(1) { ["section"]=> string(152) "aurela-gace-dhe-fatmira-brecani-djegin-dasmen-leku-leter-mes-tropojanesh-djali-i-berishes-kreu-i-gjykates-dhe-ish-drejtori-i-policise-bashke-video-94674" }