Aurela Gaçe dje festoi 42 vjetorin, zbulon pse gjatë ditës i mbusheshin shpesh sytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:40 17-10-2016 Aurela Gaçe dje festoi 42 vjetorin, zbulon pse gjatë ditës i mbusheshin shpesh sytë

E madhje, zëri unik i shqiptarëve, Aurela Gaçe, ditën e djeshme ka festuar 42 vjetorin e lindjes. Aurela zbulon se përgjatë ditës, shpesh i janë mbushur sytë me lot prej lumturisë. Por nga i vjen kjo lumturi këngëtares? Kësaj pyetje i është përgjigjur vetë Aurela përmes një statusi të gjatë në IG ku shkruan:

“Shpesh ne qe dukemi si "te forta " E jo " shume te brishta " , qe bejme humor ne cdo situate...pikerisht ne lotojme...shpesh kur nuk na sheh njeri . Dje , ne diten e 42 vjetorit tim , shpesh gjate dites me mbusheshin syte , por, prej lumturise. Kaq shume urime e dedikime, nga miqte e nga ju qe packa se nuk njihemi personalisht, me Keni uruar e me Keni mbushur diten me ate qe aq shume vlen, me ate qe mund cdo lloj vlere monetare, me ate qe quhet DASHURI.

Ndihem me fat vertete.

Une keshtu jam...prekem shume me kollaj nga Dashuria dhe per te bej shume. Me muziken qe aq shume e dua , Ndoshta gjeta ndonje celes qe te hap dyert e zemrave tuaja . Ndoshta sepse e dhashe veten tek ju me dashurine e muzikes e me vertetesi , sot marr kaq shume dashuri. .. Falenderoj Zotin qe me ka dhene mundesine qe ta shperndaj energjine time nepermjet muzikes.... Dhe ju falenderoj shume secilin prej jush qe me bete te ndihem si femije nga cfare me dhuruat dje e cdo dite.

Paca fuqi e ja u kthefsha vetem me dashuri.

Perulje”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25983190536499
array(1) { ["section"]=> string(88) "aurela-gace-dje-festoi-42-vjetorin-zbulon-pse-gjate-dites-i-mbusheshin-shpesh-syte-56447" }