Aurela Gaçe do të realizojë këngën e papërfunduar me Dr.Florin (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:50 16-04-2015

Aurela Gaçe është duke u përpjekur për të realizuar një këngë të nisur por të papërfundur me Dr. Florin. Këngëtarja njofton se Dr. Flori përpara se ndërronte jetë ka bërë një gjysmë demoje për një këngë që do të realizohej nga ata të dy.

Tashmë Gaçe po bën përpjekje së bashku me Albanin, vëllain e Florit për të ta çuar këtë projekt deri në fund.

“Dr.Flori ka hedhur zerin ,ka bërë një gjysëm demoje për një këngë që ne të dy do t'a realizonim në verën e kaluar… nuk arritëm dot atëherë.  Por ne, do t'a çojmë deri në fund. Jemi në studio me Albanin ,vëllanë e vetë (Product 28) dhe me Brizin”, shkruan Gaçe në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021788120269775
array(1) { ["section"]=> string(73) "aurela-gace-do-te-realizoje-kengen-e-paperfunduar-me-dr-florin-video-8946" }