Aurela Gaçe flet për herë të parë për vjehrrën e saj, nuk do t’ju besohet si e quan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 21-08-2015 Aurela Gaçe flet për herë të parë për vjehrrën e saj, nuk do t’ju besohet si e quan

Aurela Gaçe ka prezantuar vjehrrën e saj, Ninin, nëpërmjet një postimi në facebook. Gaçe shkruan se është me fat që ka një vjehrrë garipe si Nini, ndërsa e vlerëson atë për mënyrën se si ka rritur djemtë e saj.

“Nini me yjet e saj. Skerdi im dhe vëllai i tij. Nëna që i rriti djemtë me dashuri, dhe me respektin për femrën. Fati im që kam vjehrrë =shoqe garipe. Goca, kur t'a njihni çunin e ëndrrave, kini parasysh që mbas tij është gjithmonë një nënë e mirë”, shkruan Aurela në facebook.

Nga postimi i Aurelës kuptohet se marrëdhëniet e saj me vjehrrën janë vërtetë shumë të mira.

*Foto e postuar nga Aurela në Facebook

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026353120803833
array(1) { ["section"]=> string(88) "aurela-gace-flet-per-here-te-pare-per-vjehrren-e-saj-nuk-do-t-ju-besohet-si-e-quan-18902" }