Aurela Gace humb njeriun e shtrenjtë, bën dedikimin prekës: Ike në një kohë si kjo, kur fëmijët e gruaja s'arritën të thonë se të duan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 21-11-2020 Aurela Gace humb njeriun e shtrenjtë, bën dedikimin prekës: Ike në një kohë si kjo, kur fëmijët e gruaja s'arritën të thonë se të duan

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe ka humbur sot gjyshin.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka shprehur dhimbjen e saj dhe të vajzave për një humbje të tillë.

Ndër të tjera këngëtarja shkruan se për shkak të situatës së pandemisë nuk mundën as t’i shkonin në spital dhe t’i shprehinin dashurinë gjyshit të tyre.

“Qofsh i parajsës gjyshi Xhimi. Vajzat e mia e kishin stërgjysh, por ashtu e thërrisnin, si e thërriste babai i tyre. Ikja jote na hidhëroi. Ike në një kohë si kjo, kur as në spital s’mundet as ta vizitosh.

Kur fëmija, gruaja, nipërit, as arrijnë të të thonë se të duan. Kjo është shumë e dhimbshme. Grace stërmbesa jote qau shumë për ty, se të njohu, shpenzoi kohë me ty e ndarja dhëmb”, shkruan Aurel krahas fotos ku shfaqet me gjyshërit e saj.

Screenshot_6.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto për të mos u humbur, Bes Kallaku feston 35-vjetorin si një katunar nga Bubqi (VIDEO)
Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe s’pyet për rregullat e Covid, Kryemadhi ia merr valles mes dhjetra të ftuarve (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013228893280029
array(1) { ["section"]=> string(138) "aurela-gace-humb-njeriun-e-shtrenjte-ben-dedikimin-prekes-ike-ne-nje-kohe-si-kjo-kur-femijet-e-gruaja-s-arriten-te-thone-se-te-duan-228621" }