Aurela Gaçe: Jam e vetmja që kam në dasmë dhe burrin dhe Dashnorin (Dikon)

Publikuar tek: barometri, më 10:55 15-05-2017 Aurela Gaçe: Jam e vetmja që kam në dasmë dhe burrin dhe Dashnorin (Dikon)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019159078598022
array(1) { ["section"]=> string(77) "aurela-gace-jam-e-vetmja-qe-kam-ne-dasme-dhe-burrin-dhe-dashnorin-dikon-78659" }