Aurela Gaçe ka gati këngën e re, pritet një baladë e mrekullueshme (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 17-02-2020 Aurela Gaçe ka gati këngën e re, pritet një baladë e mrekullueshme (Foto) Aurela Gaçe

Këngëtarja vlonjate Aurela Gaçe, ka gati këngën e radhës dhe me siguri do bëhet hit i 2020!

Aurela ka zbuluar se do të vijë me një këngë të re, e cila mban titullin “Veten dua gjallë”.

Nga foto që ka zgjedhur Aurela për ta njohur këngën me publikun, mendohet se mund të kemi të bëjmë me një baladë.

veten.jpg

Këngëtarja 'labe' njofton se projekti i ri muzikor do të publikohet së shpejti, por nuk zbulon një datë fikse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085499286651611
array(1) { ["section"]=> string(69) "aurela-gace-ka-gati-kengen-e-re-pritet-te-pelqehet-jashte-mase-195562" }