Aurela Gaçe me motrën ‘’tërbon’’ tifozët te Pedonalja (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:43 07-09-2015

Aurela Gaçe dhe motra e saj Blerta kanë kënduar për tifozët në Pedonalen në Tiranë. Shikoni videon se si festohet ndeshja Shqipëri-Portugali në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027145862579346
array(1) { ["section"]=> string(61) "aurela-gace-me-motren-terbon-tifozet-te-pedonalja-video-20212" }